Healthy plan by Ann

Healthy plan by Ann

Anna Lewandowska postawiła sobie na celu aktywne zachęcenie wszystkich Polek do ruchu i zdrowego stylu życia. Pierwszym krokiem, aby nawiązać kontakt z kobietami było założenie bloga. Jest to forma masowego kontaktu, która obecnie cieszy się największą popularnością, co więcej wzbudza zaufanie czytelników.  Żona Roberta Lewandowskiego podzieliła się swoimi planami na przyszłość w wywiadzie dla portalu tylkotorun.pl. Wywiad przeprowadził znany redaktor - Tomasz Więcławski. Głównymi tematami były oczywiście: zdrowy styl życia, zbilansowana dieta oraz inicjatywy społeczne.


Anna Lewandowska: "Sport wychowuje. Ja jestem zdyscyplinowaną i ambitną osobą. Postawiłam sobie jakiś cel i chcę dążyć do jego realizacji. Otrzymuję tyle wiadomości, że czasami nie jestem już w stanie na wszystkie odpowiadać. Dlatego też staram się organizować spotkania z dietetykami czy wspólne treningi ze mną."

Po chwili Anna Lewandowska dodała również, że razem z Robertem myślą o założeniu własnej fundacji:
"Z mężem chcielibyśmy, aby zmienił się poziom aktywności Polaków. Jesteśmy w trakcie zakładania fundacji, która będzie zajmowała się takimi sprawami. Kto jak nie my ma być przykładem? Jest w Polsce wiele do zrobienia. To jest po prostu dobra inicjatywa." Warto wspomnieć, że Państwo Lewandowscy aktywnie pomagają wszystkim chorym i potrzebującym.

Źródło: www.tylkotorun.pl